Наші викладачі – керівники компаній, тімліди та IT-рекрутери рівня Senior, які працюють з міжнародними продуктовими IT-компаніями. Тут усі процеси налагоджені, але, як у будь-якій компанії, є над чим працювати та що вдосконалювати. У найближчі кілька років я бачу себе Lead’ом, який ефективно керує командою та пліч-о-пліч із нею досягає цілей бізнесу. А за 3-5 років планую вирости до C-level професіонала (рівень топменеджменту компанії. — Прим. ред.). На інтерв’ю тоді над моїм фаталізмом посміялися, але роботу все-таки запропонували. А з березня 2020 року я працюю в Genesis, формую команду для проєкта Headway — стартапа у сфері освіти.

  • Також в цьому році ми запустили інтернатуру, де наші професіонали рекрутери допомагають освоїти затребувану професію IT рекрутер.
  • Наша компанія DNA325 один з лідерів на ринку IT рекрутингу.
  • Також у нас щосуботи відбуваються безкоштовні консультації.
  • І ми зв’яжемось із вами, коли реєстрація відкриється.
  • Йому належить знайти крутого професіонала, вийти на нього, зрозуміти його мотивацію, зробити цікаву пропозицію і домогтися згоди.
  • Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження.

Через війну формується прозора система планування кар’єрного зростання конкретного спеціаліста. Кращі студенти мають можливість проходити стажування із подальшим працевлаштуванням у провідних ІТ-компаніх міста Львова. Наша компанія DNA325 один з лідерів на ринку IT рекрутингу. Ми допомагаємо світовим компаніям знайти talent acquisition specialist на території України кращих фахівців різних напрямів – розробники, маркетинг, рекрутинг, дизайн і т.д. Чи буде ця індустрія і далі розвиватися такими ж темпами? Багато що залежить від зростання кількості IT-фахівців на ринку праці, однак темпи підготовки IT-фахівців українськими вузами недостатньо швидкі.

Яка освіта підійде IT-рекрутеру

Але з іншого боку — це обмежує досвід рекрутера. Немає можливості проявити свої навички на інших вакансіях, доменних сферах і т.д. Навчання успішно пройдене, а роботи досі немає? Позаду провалені співбесіди і “ми вам передзвонимо”?

Карєра IT-рекрутера

Тим, хто втомився або досяг стелі у своїй професії, консультант допомагає грамотно перепрофілюватися. А тим, хто мітить на посаду вище, – заповнити прогалини в знаннях. Загалом, це такий провідник на тернистому кар’єрному шляху. Я працювала в компанії менш ніж два роки, коли до мене взяли сорсера й рекрутера. Так я стала Lead-рекрутеркою своєї команди. Результати моєї команди є для мене особливо цінними.

Product Manager

Складаємо професійне CV, щоб отримати пропозицію про співпрацю. Вивчення технологій та конкретних інструментів роботи на технічних тренінгах, сертифікації за результатами. Використання матеріалів із журналів Групи компаній «МЕДІА-ПРО» лише за погодженням з редакцією (адміністрацією) порталу. Перш ніж виокремлювати ролі HR, пропоную звернути увагу на життєвий цикл співробітника. Колектив, найкращих спеціалістів, де цінують творчий потенціал кожного.

По-друге, у них просто не так багато вакансій, щоб ділити обов’язки HR між багатьма співробітниками. Так, бо для навчання не потрібні спеціальні навички чи досвід у HR, хоча з ними буде легше. Викладачі подають матеріал зрозумілою мовою, з поясненням термінів та додатковими матеріалами. При невеликому штаті співробітників дійсно вигідніше доручити роботу віддаленого фахівця.

Програма курсу iT рекрутинг+HR

З таким відчуттям і розвиваюся уже понад чотири роки. Загалом у професії IT-рекрутера є можливість вибрати той напрям, який викликає найбільшу цікавість. Любите грати в ігри — спробуйте себе в GameDev, стежите за здоров’ям — займайтеся наймом для healthcare-додатків, любите цифри й дисципліну — ласкаво просимо до FinTech. Ще з відмінностей я б виділила непередбачуваність.

Карєра IT-рекрутера

Інтерв’ю з таким рекрутером може виглядати як технічна співбесіда. Ваша першочергова задача — обрати IT-напрямок, у якому ви будете рухатися далі. На початку, коли ви тільки занурюєтеся в цю велику нішу, може бути складно. Власне, саме тому ми в Wezom Академії пропонуємо майбутнім студентам безкоштовні пробні заняття. Тільки так можна остаточно зрозуміти, чи підходить вам обрана професія, чи готові ви в неї зануритися та чи хочете взагалі працювати саме в цьому напрямку. При стандартному сценарії кар’єрного зростання рекрутер починає з першої функції та послідовно додає до неї інші.

Не все зрозумів на занятті?

Наприкінці курсу ми надаємо студентам сертифікат. Сертифікат отримують студенти, які не пропускали занять, виконували домашні завдання та здали фінальний тест курсу викладачу. Щоб бути хорошим https://wizardsdev.com/ фахівцем за наймом, важливо розуміти ринок та особливості його розвитку, знати ключових людей на ринку, стежити за новинами в сфері. Представляємо нову статтю серії «Кар’єра в IT» .

Карєра IT-рекрутера

Більшість IT-спеціальності навряд чи стануть неактуальними в найближчі роки. Курс збудований з урахуванням реальних вимог iT компаній. Ми не просто вчимо, ми випускаємо майбутніх айтішників.